Smocze zajęcia
W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w klasach I-III odbyły się zajęcia na podstawie książki "O smoku spod Wawelu" z serii "Czytam sobie". Dzieci obejrzały teatrzyk kamishibai o smoku wawelskim, wysłuchały opowieści pani bibliotekarki o Bazyliszku, nauczyły się smoczej wyliczanki i wzięły udział w smoczych zabawach. Zagrały też w grę planszową, efektem której były rysunki śmiesznych smoków.