Dzień Ziemi w naszej szkole

małe.JPG

   „Pragniemy mieć swój udział w ochronie środowiska, w którym żyjemy. Jesteśmy jego częścią i chroniąc je przed zagładą, gwarantujemy sobie lepsze zdrowie, a nawet życie. Kochamy naszą Ziemię, na której rośniemy i która nas żywi.”

Wszyscy, którzy czują się związani z Ziemią, uroczyście obchodzą jej święto. W piątek 21 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. W tym dniu dla uczniów z klas 4-8 odbył się konkurs ekologiczny na wykonanie z odpadów ekologicznych wylosowanego wcześniej zwierzęcia zamieszkującego Puszczę Augustowską. Wszyscy wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością. Prezentacja prac uzmysłowiła nam, jak bardzo nasza planeta jest zasypana całą masą odpadów.

Dodana: 3 maj 2023 22:59

Zmodyfikowana: 3 maj 2023 22:59

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 184