Wizyta ks. bp. Jerzego Mazura w naszej szkole

małe.jpg

Dnia 22.03.2023r. miało miejsce w naszej szkole niecodzienne wydarzenie - odwiedził nas ks. bp. Jerzy Mazur w towarzystwie ks. proboszcza Jerzego Owsianki. W imieniu całej społeczności szkolnej zacnych gości powitała p. dyrektor Anna Karpińska. Następnie nasi zdolni uczniowie przedstawili montaż słowno - muzyczny, uatrakcyjniając go grą na gitarach oraz śpiewem szkolnego zespołu wokalnego. Zwracając się do zebranych ze słowem bożym, ks. Biskup podkreślił, jak ważne w dzisiejszych czasach jest wychowanie i uczenie młodego pokolenia poszanowania wiary i tradycji oraz dał nam wskazówki jak zostać świętym. Spotkanie zakończyło się udzieleniem pasterskiego błogosławieństwa dla całej społeczności szkolnej.

Dodana: 24 marzec 2023 20:12

Zmodyfikowana: 24 marzec 2023 20:12

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 265