Zebranie z Rodzicami - zapraszamy
ZEBRANIE RODZICÓW 21 WRZEŚNIA 2022 (ŚRODA)
SPOTKANIE RODZICÓW UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH DOTYCZĄCE EGZAMINU ÓSMOKLASISTY - STOŁÓWKA, GODZ. 16.30
|
16.30 – KLASY I - III |
|
|
|
SALA |
|
1A Gnojnicka Marzanna |
14 |
|
1B Lomartire Ewa |
13 |
|
2A Puczyłowska Elżbieta |
15 |
|
2B Wysocka Anna |
12 |
|
3A Okrągła Jadwiga |
biblioteka |
17.00 – KLASY IV - VIII
|
4A Walijewska Izabela |
120 |
|
4B Podbielska Elżbieta |
105 |
|
5A Kozłowska-Jefimow Karolina |
125 |
|
5B Skowrońska Justyna |
04 |
|
6A Przełomska Marzena |
106 |
|
6B Perkowska Anna |
102 |
|
7A Sudnik Katarzyna |
11 |
|
8AS Szleszyński Jarosław |
104 |
|
8B Grochowska Anna |
121 |
|
8C Taraszkiewicz Katarzyna |
103 |
SPOTKANIE PRZEWODNICZĄCYCH TRÓJEK KLASOWYCH Z PANIĄ DYREKTOR - sala 111, GODZ. 17.30
W godz. 17.30 – 18.30 nauczyciele, którzy nie mają wychowawstwa czekają w pokoju nauczycielskim na ewentualne rozmowy z rodzicami (konsultacje).